O mnie – czyli mały człowiek w internecie.

Hesztag (Hasztag) – lubię ten znak więc chyba z tego wzięła się nazwa mojego bloga a teraz kilka słów o mnie. Na sam początek chce powiedzieć że wszystko co publikuje jest tylko moja opinia na dany temat.

„Cytując innych, cytujemy samych siebie.” – Julio Cortazar

Moja pasja jest tworzenie, obserwowanie i uwiecznianie tego co dzieje się obok nas. Nie siedzę tylko w internecie, jednak tutaj lubię dzielić się z innymi moimi spostrzeżeniami. Staram się być obiektywny oraz dzielić się własną wiedzą z różnych dziedzin.

Jestem też otwarty na współpracę więc jeśli masz jakiś pomysł lub też chciałbyś mieć reklamę na mojej stronie to zapraszam do kontaktu po przez e-mail.

mogę jeszcze powiedzieć coś o mnie że pochodzę z miasta, wychowałem się w zgiełku ulic i sąsiadów za ścianą. Najlepiej czuję się jednak cichych i spokojnych miejscach, lubię podróżować a najbardziej nad nasze morze. Przyciąga mnie bardziej niż wędrówki po górach. Zapraszam również na mojego instagrama, facebook-a lub twitter-a.

Chciałbym też stworzyć na tym blogu takie małe forum dla osób które interesują się również kuchnią, podróżami lub chcą się czymś podzielić. Podzieliłem blog na kilka kategorii wpisów by bardziej miał wygląd tego co mnie interesuje. Z czasem będę go chciał coraz bardziej usprawniać i wprowadzać więcej interesujących zagadnień i pomysłów. Jestem też otwarty na każde sugestie dlatego też czekam na wiadomości od ciebie.

Moją pasją jest historia, zwłaszcza II wojny światowej i broni. W moich planach jeśli chodzi o moje istnienie w sieci jest też stworzenie drugiego bloga o tematyce historycznej. Napewno znajdziesz go pod adresem www.nuklearweapon.pl ale to za jakiś czas.

Na sam koniec można by powiedzieć chcę uprzedzić, że wszystkie komentarze przed pojawieniem się na blogu będą zweryfikowane. Czy nie zawierają spamu, oraz nie są wulgarne dla kogokolwiek kto przebywa na mojej stronie.