WOŚP 2020 – pomagajmy razem.

Już 12 stycznia po raz kolejny odbędzie się wielką zbiórka organizowana przez Wielką orkiestrę świątecznej pomocy. Tego dnia bądźmy razem, pokażmy że mamy wielkie serca. Mimo tego że wiele osób chciało by tego zabronić i zlikwidować WOŚP.

Wielka zbiórka rusza już po raz 28-my. Jak co roku możemy wspierać orkiestrę na różne sposoby, m.in. przez Allegro, sklepy i różne strony, aplikacje i bank. Ale też tradycyjnie wrzucając do puszki wolontariuszom którzy będą chodzić i zbierać. Jeśli chodzi o zbiórki na rzecz fundacji to od lat nie ma drugiej tak dużej uroczystości jak ta.

Jak myślicie czy uda nam się one tym roku pobić rekord? Piszcie wiadomości na moj adres który znajdziecie w zakładce kontakt.

WOŚP niestety ma też dużo przeciwników, nie jest to też dziwne gdyż rownowaga musi być zachowana. Głównym zarzutem jaki się słyszy to że część pieniedzy idzie dla fundacji. Ale to nic dziwnego musi się z czegoś utrzymywać i za coś regulować należności. Jestem ciekaw czy inne fundacje to nie biorą dla siebie kasy?

Głównym powodem dla którego wspieram WOŚP jest fakt że realnie pomagają ludziom na dłuższy czas. Bo sprzęt który kupują będzie działał przez dłuższy czas dla wszystkich.

W Internecie można znaleźć wiele opinii które mówią by osoby które nie chcą pomagać, oraz które bardzo atakują WOŚP, by wypełniły taka deklarację że nie życzą sobie by ich leczyć sprzętem od WOŚP. Ale przecież nie można popadać w paranoje, czy może jednak to dobry pomysł? Mi jest dość ciężko się wypowiedzieć na ten temat jednak na pewno jestem zwolennikiem i będę wspierał orkiestrę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *