Top Model – finał już za nami

Top model – finał jest już za nami a kto okazał się zwycięzcą?

Zwycięzcą Top Model został nieoczekiwanie Dawid Woskanian

Dla wielu, Jak i dla mnie zaskoczeniem było zwycięstwo Dawida. Bardziej podejrzewałem że wygra Olga, że w,gledu że przez większość odcinków widać było że była ulubienicą prowadzących. A jestem w stanie stwierdzić że wybór był bardziej między Olgą a Sandra. Dokładną relacje można zobaczyć na stronie Top Model

Nietypowy finał w Top Model

Po raz pierwszy w top model do finału dostały się cztery osoby, jeden z prowadzących a mianowicie Pirug zabrał głos i przywrócił Stasia. Nie uważam tego za dobrą decyzję. Nic szczególnie nie wniosła, nie dała mu szansy na wygraną, gdyż bardzo wyglądało to na ustawione. Sama Olga była bardzo pewna siebie, i można powiedzieć że gdyby nie smsy to by właśnie ona wygrała.

Muszę zwrócić też uwagę że w takich programach nie powinny brać udziału osoby poniżej 18-stego roku życia. A nawet stwierdził bym że osoby które chodzą do szkoły. A jakie jest wasze zdanie? Zapraszam do kontaktu oraz do komentowania na ten temat. Już niedługo uruchomie też Forum gdzie będzie można prowadzić szersze dyskusję.

Zastanawiam się czy będzie kolejny sezon, i myślę że tak. Przynosi taki program dużo pieniędzy z emisji, jednak powinni trochę zmienić zasady. Obecnie tak jak mówię są zbyt otwarte, i nawet dzieci mogą być w nim a Jak nazwać osobę która nie ma szkoły i karierę chce oprzeć na czymś takim jak uroda. A ona teraz jest a zaraz może jej nie być i co dalej taka osoba zrobi?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *