Eurowizja junior – w Polsce

Eurowizja junior to wersja programu dla młodych osób. Co najważniejsze pierwszy raz odbywa się ona w Polsce, że względu na to że rok temu reprezentantka naszego kraju wygrała.

W tym roku konkurs Eurowizji junior odbył się na arenie w Gliwicach, na południu Polski. Nie odbyło się bez wpadek reporterów, chodź by takich jaką zaliczył reporter TVP 3 Katowice. Nie wiedział chyba albo się zapomniał że jest na wizji, i praktycznie przed kamerą powiedział „kurwą, ona nie da rady”. Scena była dość przyjemna chodź ja bym zmienił parę rzeczy. Osobiście oceniam na bardzo dobrze wykonana robotę, biorąc pod uwagę fakt że była to pierwsza impreza Eurowizji w naszym kraju. Poziom był bardzo wysoki, znakomicie pokazały się reprezentantki Hiszpanii czy Kazachstanu.

Nasza reprezentantka podczas Eurowizji junior była Viki Gabor. Urodziła się w Niemczech, a wychowywała się w Wielkiej Brytanii. Obecnie mieszka w Krakowie, chodź posiada korzenie romskie. Ma starszą siostrę a jej rodzina jest bardzo muzykalna. Piosenka którą zaśpiewała była specjalnie napisana dla niej, śpiewała ja w dwóch językach, po polsku i angielsku. I było bardzo dobrze widać że wychowywała się w Anglii, jej angielski był nie nauczony a raczej zakorzeniony w niej.

Eurowizja junior przyniosła duże emocje

Eurowizja junior przyniosła duże emocje i duże oczekiwania co sprawiało że nasza reprezentantka była pod duża presja, mimo tego trema ja nie zjadła. Publiczność dopisała, i wspierała uczestniczki. Szczerze mówiąc, mieć 12 lat i występować na scenie to już duży wyczyn. Jestem bardzo ciekawy kolejnej edycji, a już na pewno czy będziemy mieli też taką możliwość organizacji Eurowizji dla dorosłych. Z tego co widzę to będzie nam bardzo ciężko jeśli chodzi o tą pełną wersję Eurowizji, Ale nie mniej mamy się z czego cieszyć. Może to właśnie Viki Gabor za kilka lat wygra Eurowizje dla dorosłych. A jakie jest wasze zdanie, piszcie na Twitterze, oraz w komentarzach lub zapraszam do kontaktu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *